Junior Marketing Coordinator

Budapest, Hungary Full-time

A Taxify egy folyamatosan növekedő nemzetközi startup, amely már a világ 5 kontinensén sikeresen szállítja utasok millióit. 2016-ban Budapestre is elhoztuk a legmodernebb és legbiztonságosabb, okostelefon-alkalmazás alapú utasszállító szolgáltatását. A fővárosi taxirendelet alapján minősített taxitársaságként mindent megteszünk az utasok elégedettségéért.

A POZICIÓRÓL:
Céltudatos Junior Marketing Coordinátort keresünk, aki proaktívan tudja segíteni a marketing csapatunk munkáját és hozzájárul kampányaink eredményességéhez. A kiválasztott jelöltnek lehetősége lesz a folyamatos fejlődésre, hiszen már az első héttől kezdve valós projekteken fog dolgozni. Az ideális jelentkező marketing/kommunikáció szakos hallgató, friss diplomás vagy a marketing iránti szenvedélyét releváns szakmai tapasztalttal tudja igazolni.

Taxify Recruitment Manager

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • A cég social média oldalainak kezelése
    • Online felületeken megjelenő digitális tartalmak, PR anyagok, hírlevelek, újságcikkek, reklámszövegek írása
    • Az online kampányok eredményességének folyamatos figyelemmel követése és riportok, statisztikák készítése
    • Online marketing eszközök használata (Adwords, Facebook, Youtube stb.)
    • Grafikus munkájának koordinálása
    • Online kutatások, hatékonysági elemzések, kimutatások és jelentések készítése
    • Digitális trendek és technológiai fejlesztések figyelemmel kísérése és használatuk elsajátítása
    • Tulajdonosi és felsővezetői döntésekhez előkészítő prezentációk, kimutatások készítése
    • Részvétel a cég online marketing kampányainak kialakításában

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok vagy felsőfokú végzettség
    • Minimum heti 25-30 órás munkavégzés
    • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás
    • Online marketing eszközök naprakész ismerete
    • Szövegírási gyakorlat
    • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
    • Precíz, proaktív és önálló munkavégzés

ELŐNYÖK:

    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Médiatervezési tapasztalat
    • Grafikai ismeretek
    • Adwords, Facebook és egyéb performance alapú hirdetési rendszerek használatában szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes fizetés
    • Start-up hangulatú, fiatalos munkakörnyezet
    • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
    • Munkatapasztalat a világ egyik leggyorsabban fejlődő start-up vállalatánál

Apply for this opening at http://taxify.recruiterbox.com/jobs/fk01wrc?apply=true